Ozdobte sa perlami, zlatom, alebo zvieratkami! Túto sezónu sú IN!

Každý rok sa môžete inšpirovať outfitmi z celého sveta, v ktorých prišli štýlové ženy na niektorý z Fashion Weeks. Väčšinou sa totiž práve tu dajú odpozorovať najväčšie trendy sezóny. Nemusí sa však vždy jednať len o šaty alebo kabelky, môže ísť aj o šperky. S akou bižutériou teda zabodujete túto jeseň?

 

Tohtoročná jeseň je veľmi hravá a aspoň jeden z nasledujúcich kúskov by ste tento rok mala vo svojej šperkovnici mať. Sklameme milovníčky striebra, tento rok sa ujalo predovšetkým zlato. Za najvýraznejší trend považujeme perly. Objavujú sa najmä na náušniciach, a to nielen v klasickej podobe, ale aj v nepravidelných tvaroch, ktoré dodávajú moderný vzhľad.

Oceľový náramok AZURE šperky https://azuresperky.sk/produkty/naramok-s-priveskom-nr04/
Oceľocé náušnice AZURE šperky https://azuresperky.sk/produkty/nausnice-n07/

Pre milovníčky prírody sú tu zvieratká, ktoré sa tento rok objavujú snáď všade. Na oblečení nájdete potlače zvierat a na šperkoch sa objavujú divoké šelmy, tak napríklad jazvečíky alebo dinosaury. Ďalším hravým prvkom sú monogramy. Kúpte si náhrdelník alebo náušnice so začiatočným písmenom svojho mena alebo si rovno kúpte na krk celé krstné meno!

Medzi náušnicami sú najväčším trendom kruhy, a to veľké, malé i zdvojené. Ak máte rada výrazné ozdoby uší, túto sezónu sa môžete radovať, nosia sa totiž aj výrazné náušnice. Farebné, kovové, či plastové v tých najrôznejších tvaroch i veľkostiach.

Oceľové kruhové náušnice AZURE šperky https://azuresperky.sk/produkty/kruhove-nausnice-n04/

Frčí i vrstvenie, a to najmä u retiazok. Kúpiť si môžete viac retiazok naraz alebo si môžete zaobstarať len jeden a vrstviť ho s tým, ktorý už máte doma. Nosia sa ako jemné retiazky, tak i masívnejšie reťaze a chokery..

Pozlátené retiazky AZURE šperky https://azuresperky.sk/produkty/nahrdelnik-b-er3/

 

 

Zdroj a foto: internet

Zostaň v obraze

Nenechaj sa pripraviť o žiadnu skvelú novinku. Vlož sem svoj email a akonáhle niečo pridáme, budeš o tom vedieť ako prvý.

Vaše osobné údaje (e-mail a meno), budú (azuresperky.sk) spracovávať len za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti šperkov a módy, v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov, môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani. Chcem odoberať novinky
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Získaj ZADARMO

    Darček k tvojej prvej objednávke

  • Rubriky