O NÁS

"So šperkami je život krajší"

Moja vízia:

" Ženy a šperky už odjakživa patria k sebe a aj preto som sa s nadšením rozhodla venovať tejto oblasti krásy a lesku, keďže ma vtiahla do svojho sveta úplne prirodzene, v zmysle akéhosi poslania."
 

Stránka AZURE šperky bola vytvorená za účelom dodať nám ženám nielen väčšie sebavedomie, ale aj vedieť, ako podčiarknuť našu prirodzenú krásu, ženskosť a originalitu.

Preto som sa rozhodla stvoriť tento e-shop, kde sa zmeriavam prevažne na strieborné, jemné, minimalistické šperky, ktoré sú tak jedinečné..  

Nadčasové šperky, navrhnuté od dizajnérov z rôznych kútov sveta budú na našom trhu neustále vyhľadávaným artiklom.

Taktiež tu nájdeš aj trendy šperky z čoraz viac obľúbenej chirurgickej ocele, ktoré vyzerajú krásne a navyše sú antialergické a farebne stále..

Ďalšou samostatnou kategóriou je  bižutéria, ktorá je nielen cenovo dostupná, ale jej rozmanitosť ponúka naozaj široký záber vkusu a štýlu.

Mojou túžbou  je nielen inšpirovať a robiť nám radosť z ich nosenia, ale aj vytvoriť  z nás žien, sebavedomé a jedinečné bytosti.
Budem sa Ti snažiť pravidelne prinášať a objavovať krásu nielen  šperkoch, ale aj článkoch z oblasti módy a zároveň obmieňať e-shop o nové originálne kúsky, aby si každá z nás našla presne to, čo hľadá, a pritom zostala jedinečná a sama sebou..

No dosť už bolo slov a odvážne vstúp do nášho spolo-ženstva krásy a lesku 🙂

Prajem Ti peknú zábavu pri objavovaní tvojej ženskosti..

lebo „So šperkami je život krajší”

Ala ♥

P.S. Ak máš akékoľvek otázky, nápady či postrehy, kľudne mi napíš, stále je čo zlepšovať.. 🙂

Nájdeš nás aj na FB, kde nájdeš  príspevky, videá, články a  taktiež citáty zo života.

Azure šperky

Získaj ZADARMO!

DARČEK K TVOJEJ OBJEDNÁVKE

Vyplň svoje meno a email. Ak potom s rovnakým emailom urobíš aj objednávku, dostaneš od nás milý darček.