O NÁS

"So šperkami je život krajší"

Moja vízia:

 
" Ženy a šperky už odjakživa patria k sebe a aj preto som sa s nadšením začala venovať tejto oblasti krásy a lesku, keďže ma vtiahla do svojho sveta úplne prirodzene a beriem ju v zmysle akéhosi poslania."
 

Stránka AZURE šperky bola vytvorená za účelom dodať nám ženám nielen väčšie sebavedomie, ale aj vedieť, ako zvýrazniť našu prirodzenú krásu, ženskosť a originalitu.

Preto som sa rozhodla vytvoriť tento e-shop, kde sa zmeriavam prevažne na strieborné, jemné, minimalistické šperky, ktoré sú tak jedinečné i obľúbené a navrhnuté od dizajnérov z rôznych kútov sveta a na našom trhu neustále vyhľadávaným artiklom.

Taktiež tu nájdeš aj trendy šperky z čoraz viac obľúbenej chirurgickej ocele, ktoré vyzerajú krásne a navyše sú antialergické a farebne stále..

Ďalšou samostatnou kategóriou je  bižutéria, ktorá je nielen cenovo dostupná, ale jej rozmanitosť ponúka naozaj široký záber vkusu a štýlu.

Mojou túžbou  je nielen inšpirovať a robiť nám radosť z ich nosenia, ale aj vytvoriť  z nás žien, sebavedomé a jedinečné bytosti.
Budem sa Ti snažiť pravidelne prinášať a objavovať krásu nielen v šperkoch, ale aj rôzne novinky, články z oblasti módy a zároveň rozširovať obchod o nové originálne kúsky, aby si každá z nás našla presne to, čo hľadá, ale zostala sama sebou..

No dosť už bolo slov , poď sa radšej presvedčiť a vstúp do nášho spolo-ženstva krásy a lesku :)

Prajem Ti peknú zábavu pri objavovaní tvojej ženskosti...

lebo „So šperkami je život krajší”

 

                                                                                              Ala ♥

P.S. Ak máš akékoľvek otázky, nápady či postrehy, kľudne mi napíš, stále je čo zlepšovať.. :)

Nájdeš nás aj na FB, kde nájdeš  príspevky, videá, články a  taktiež citáty zo života..

 

O nás

Získaj ZADARMO!

DARČEK K TVOJEJ OBJEDNÁVKE

Vyplň svoje meno a email. Ak potom s rovnakým emailom urobíš aj objednávku, dostaneš od nás milý darček.

Vaše osobné údaje (e-mail a meno), budú (azuresperky.sk) spracovávať len za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti šperkov a módy, v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov, môžete potvrdiť kliknutím na odkaz. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov, môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani. Chcem odoberať novinky