3 tipy ako nakupovať šperky tak, aby ste sa neprerátali!

Tu rozkošné náušničky, tam perfektný náhrdelník – módnu bižutériu dnes dostaneme za skutočne dobrú cenu. Ako nakupovať šperky, aby si nikto nevšimol, že nosíte lacné kúsky?
Pozná to asi každá z nás. S novými šatôčkami a úsmevom na perách cupitáte k pokladni a míňate oddelenie s bižutériou. Ani sa nenazdáte a v nákupnej taške máte okrem šiat aj dva náramky a náhrdelník. Aj vy máte slabosť pre módnu bižutériu a ak je ešte aj za zvýhodnenú cenu, jednoducho neodoláte?
Mám pre vás 3 tipy, ako si vyberať šperky, aby pôsobili vkusne a luxusnejšie.
Len žiadny plast!
Aby ste pôsobili luxusne, nemusíte nosiť diamanty. Aj medzi lacnou bižutériou sa nájdu hotové skvosty, ak ich viete vkusne skombinovať. Na isté detaily si však treba dať pozor. V každom prípade sa vyhnite plastovým drahokamom. Extra nevkusne a lacno pôsobia najmä ich farebné verzie. Priehľadné krištále môžete kúpiť relatívne za lacný peniaz a pôsobia oveľa honosnejšie.

AZURE šperky
Kovy, ktoré nefarbia
Pri výbere sa zamerajte na striebro alebo pozlátené striebro, prípadne čoraz viac obľúbenú chirurgickú oceľ, ktorá je navyše vhodná pre alergikov. Aj pri výpredajoch môžete uloviť skutočne krásne kúsky za cenu bižutérie a nikdy sa vám nestane, že vám zafarbia pokožku. Na prvý pohľad pôsobia mnohé lacné kúsky krásne, ale už po niekoľkých noseniach môžete byť nepríjemne prekvapená. Lacné kovy s obsahom medi a niklu môžu nachytať nepekný zelený nádych a farbiť aj pokožku. Nič nevyzerá horšie ako ušné lalôčiky zababrané lacnou bižutériou!
Nech to niečo váži!
Jemné a ľahké kúsky pôsobia nežne a vznešene, ak ich kupujete vo vysokej kvalite. Pri výpredaji sa zamerajte na ťažšie a robustnejšie varianty. Automaticky pôsobia drahšie.
Pokiaľ ste zvyklé nakupovať bižutériu v obchodných reťazcoch s oblečením, pravdepodobne tam nájdete len lacnú verziu bižutérie, ktorá práve niekedy ani nie je tak “lacná” a kvalitne vyzerá len na pohľad. Preto ak chcete aby vám šperk aj nejakú dobu pri bežnom nosení vydržal, je dôležité zamerať pozornosť aj na materiál, z ktorého je daný šperk vyrobený, prípadne je vhodné sa zamerať na špecializované obchody so šperkami, kde Vám prípadne aj poradia. A ak nie ste typ, ktorý rád obeháva všetky obchodné centrá, tak najjednoduchší a stále väčšmi obľúbený spôsob nakupovania je práve online nakupovanie. Už si len vybrať ten správny e-shop a nič nie je jednoduchšie ako nákup cez internet z pohodlia vášho domova.

Zostaň v obraze

Nenechaj sa pripraviť o žiadnu skvelú novinku. Vlož sem svoj email a akonáhle niečo pridáme, budeš o tom vedieť ako prvý.

Vaše osobné údaje (e-mail a meno), budú (azuresperky.sk) spracovávať len za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti šperkov a módy, v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov, môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani. Chcem odoberať novinky
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Získaj ZADARMO

    Darček k tvojej prvej objednávke

  • Rubriky